Zjazd absolwentów WSIiZ w stylu Las Vegas

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza na zjazd absolwentów. Szaleństwa Las Vegas – poker, ruletka i wiele innych atrakcji czekają uczestników VI Zajazdu Absolwentów WSIiZ, na który uczelnia serdecznie zaprasza byłych studentów

Impreza w stylu lat 20-tych odbędzie się  27 września w malowniczym kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Już rozpoczęły się zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. VI Zjazd przeniesie absolwentów do stylowych lat dwudziestych. W kampusie WSIiZ w Kielnarowej, zaaranżowanym na Las Vegas, stanie namiot do gry w pokera, Black Jack’a i ruletkę. Uczestnicy będą mogli poczuć emocje towarzyszące grom z użyciem żetonów i falsyfikatów banknotów – mówi Urszula Bielańska z Klubu Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – Będzie też karaoke oraz inne atrakcje związane z kasynem. By w 100% oddać atmosferę lat 20-tych, prosimy absolwentów o stylizacje charakterystyczne dla tamtych czasów. Najlepszy strój zostanie nagrodzony.

Konkurs w ramach zjazdu absolwentów

Ważnym punktem programu będzie rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą fotografię, tekst lub film – wspomnienie ze studiów w

"http://www.najlepszeuczelnie.edu.pl/uczelnia/wyzsza-szkola-informatyki-i-zarzadzania-w-rzeszowie/212/" target="_blank">Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Prace należy nadesłać do 15 września, korzystając z formularza imprezy.wsiz.pl/konkurs/. Uczelnia zapewnia uczestnikom zjazdu pyszne potrawy serwowane w „Tabernie pod Sosnami”. Gwarantuje bezpłatny transport w obie strony, a także możliwość rezerwacji noclegu w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Weź udział!

Mamy nadzieję, że VI Zjazd Absolwentów WSIiZ będzie okazją do wspomnień, radości, a przede wszystkim powrotem do studenckich przyjaźni w wyjątkowej atmosferze Las Vegas. Szczegóły organizacyjne dostępne są w serwisie Klubu Absolwenta WSIiZ pod adresem www.absowlent.wsiz.pl – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ. Uczestnictwo w zjeździe należy potwierdzić, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem imprezy.wsiz.pl/6zjazdabsolwentow. Liczba miejsc jest ograniczona.