Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na spotkanie dla absolwentów

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu uruchomił nową inicjatywę dla absolwentów: dni absolwenta uczelni

To nowa idea, której celem jest zintegrowanie środowisk absolwentów z rodzimą uczelnią. Spotkania zaplanowano na 10 i 12 października. To doskonała okazja do budowania relacji pomiędzy uczelnią a wychowankami. Dla każdej uczelni ważne są losy jej absolwentów.

Dni absolwenta w UE w Poznaniu

W czwartek część pod tytułem Absolwenci studentom w której nasi absolwenci – eksperci w zakresie HR powiedzą studentom o najczęstszych błędach podczas tworzenia cv, rozmowy kwalifikacyjnej i poszukiwań pracy. W drugiej części młodzi absolwenci którzy osiągnęli sukces podzielą się swoją receptą na ten sukces.

W sobotę cykl spotkań otworzy blok „Uczelnia absolwentom” w której przedstawiciele Uczelni opowiedzą o ofercie uczelni kierowanej do absolwentów i pro

gramie integracji.
Drugi blokiem jest „Absolwenci uczelni” który będzie forum dyskusji nad efektywnymi metodami współpracy.

Wieczorem odbędzie się koncert i bankiet.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza wszystkich absolwentów