Znamy nowego Rzecznika Praw Absolwenta

panel_13bb96bda8bfea6392761c99e2b93231Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin powołał nowego Rzecznika Praw Absolwenta. Został nim Grzegorz Piątkowski – prawnik i politolog, absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Grzegorz Piątkowski ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz politologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Był laureatem stypendium Rządu Szwajcarskiego (Uniwersytet w Zurychu) oraz stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w latach 2008-2009. Obecnie kończy studia doktoranckie z historii. Wykładał w Szkole Prawa Polskiego i Europejskiego we Lwowie i Tarnopolu oraz w Klubie Austriackiej Szkoły Ekonomii. Podczas studiów był członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów oraz zarządu uczelnianego NZS.

e_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Link do strony internetowej Rzecznika Praw Absolwenta w serwisie Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło: www.nauka.gov.pl.