Wielki sukces Karty Włodkowic Plus

Już ponad 1000 osób zostało posiadaczami Karty studenta i absolwenta Włodkowic Plus. Ta z numerem 0001 trafiła  do właściciela podczas majowych Włodkonaliów. W niespełna pół roku Karta stała się hitem na lokalnym rynku edukacyjnym.

Karta Włodkowic Plus powstała z myślą o studentach i absolwentach Włodkowica.  Jest to karta uprawniająca do różnego rodzaju rabatów i przywilejów u partnerów. Jest ich obecnie ok. 60, ale lista ta systematycznie się rozrasta. Są to przedstawiciele bardzo różnych branż. Począwszy od gastronomii i noclegów, po sklepy, salony urody, studia tańca, czy muzea i kina. Z kartą jej posiadacze nie tylko taniej zjedzą, ale także zamówią okulary, skorzystają z usług radcy prawnego, drukarni, telewizji lokalnej czy stomatologa. Niewielkich rozmiarów karta, podobna gabarytami do karty bankomatowej może okazać się niezwykle pomocna w studenckim życiu, ale także po zakończeniu edukacji.

Karta wydawana jest przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku bezpłatnie i bezterminowo. Każda karta jest imienna i posiada unikatowy numer. Wydawana jest na indywidualny wniosek studenta/absolwenta. O kartę ubiegać mogą się zarówno studenci, jak  i absolwenci studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.  Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony uczelni www.wlodkowic.pl

Katalog partnerów cały czas się rozrasta tak więc zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby zostać partnerami projektu. Jest to świetna sposobność do promowania własnej marki wśród braci akademickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *