Ja i przedsiębiorczość – informacje

Już w najbliższą środę, 16 listopada 2016 r. odbędzie się bezpłatny panel edukacyjny „Ja i przedsiębiorczość” organizowany w porozumieniu z Urzędem Miasta Płocka, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Panel będzie składał się z dwóch modułów szkoleniowych oraz warsztatów telewizyjnych przeprowadzonych w partnerstwie z telewizją Multi TV. Uczestnikami będzie młodzież szkół ponadgimnazjalnych.

Program:

9:00 – 10:00 – Moduł I

10:00 – 10:30 Przerwa – W trakcie przerwy młodzież będzie mogła skorzystać z oferty Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Filia w Płocku (kwestionariusz uzdo

lnień przedsiębiorczych, informacje dotyczące poruszania się po rynku pracy).

10:30 – 11:30 – Moduł II

Moduły:

• Komunikacja interpersonalna, jak poradzić sobie ze stresem na egzaminie dojrzałości – prowadząca: Agnieszka Gorczyca.
  • Z przedsiębiorczością na ty – prowadzący: Jarosław Bień.

11:40 – 12:40 – Warsztaty telewizyjne – jak opanować stres podczas wystąpień publicznych – prowadząca: Dagmara Kobla

Warsztaty zostaną przeprowadzone w partnerstwie z telewizją Multi TV.